INDIALUCIA – WYDANIE NOWEJ PŁYTY

Instruments

 

Witajcie Kochani!

 
8 lat temu, pierwsza płyta projektu Indialucia została wyprodukowana dzięki niewielkim środkom własnym i sporej pożyczce gotówki. Wtedy istniały jeszcze sklepy muzyczne i muzycy mogli liczyć na zwrot inwestycji dzięki tej sprzedaży. Przemysł fonograficzny niestety ma się coraz gorzej. W tym roku, wszystko zależy od nas – ludzi, którzy wierzą w to, że sami mogą zrealizować wielkie przedsięwzięzie muzyczne nie oglądając się na innych. Jeżeli do 6 tego kwietnia, dzięki pomocy miłośników dobrej muzyki, uda nam się zebrać conajmniej 12 tysięcy euro to album będzie mógł ujrzeć światło dzienne jeszcze latem. Zostały jeszcze tylko 3 dni!. Nie czekaj, działaj – igg.me/at/indialucia
Kampania nabiera rumieńców, w jej sukces uwierzyło już 230 osób i uzbieraliśmy 10,000€. Ponad 2,100 ludzi polubiło naszą stronę na Facebooku (www.facebook.com/indialucia). Do tej pory żaden projekt muzyczny w Polsce nie zdobywał tak szybko poparcia i funduszy jak nasz. Przez ponad tydzień byliśmy najbardziej dynamiczną kampanią na całym świecie w kategorii muzyka na portalu Indiegogo. Już stać nas na połowę obranych celów. Jest dobrze chociaż pomoc w rozpropagowaniu tej wiadomości ciągle potrzebna.

Tutaj wszystkie szczegóły, także w języku polskim: igg.me/at/indialucia

Jeżeli chcesz pomóc a nie masz jak zapłacić online, napisz.Pamiętaj, że już za 10€ cegiełka, w której dostaniesz podpisaną, płytę dostarczoną pocztą na adres w Polsce. Jeśli nie masz możliwości płatności przez portal można zrobić także tradycyjny przelew bezpośrednio na nasze konto złotówkowe.

Dziękuję za wsparcie i podanie tej informacji dalej.
Pozdrawiam,
Michał Czachowski

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Aktualności