Doświadczenie Samorealizacji

Opisany proces może wydawać się prosty, ale wbrew pozorom taki nie jest, dlatego należy potraktować go poważnie.

Umieściliśmy dwie wersje samorealizacji: wideo (z lektorem) oraz tekstową. Wybór wersji zależy wyłącznie od Ciebie. Ważna jest szczerość podczas wykonywanego doświadczenia.

 Wersja wideo

Wersja tekstowa

 


Połóż prawą dłoń na sercu i głęboko w swoim wnętrzu trzy razy zadaj następujące pytanie, (podawane liczby mają związek z liczbą kanałów energetycznych i płatków w poszczególnych czakrach):

„Matko, czy jestem czystym Duchem ?”

Następnie


Połóż prawą dłoń pod żebrami po lewej stronie i trzy razy z całego serca spytaj:

„Matko, czy jestem swoim własnym mistrzem? „

Następnie


Połóż prawą dłoń w pachwinie po lewej stronie i sześć razy z sercem poproś:

„Matko, proszę, obudź we mnie czystą wiedzę.”

Następnie


Połóż prawą dłoń znów pod żebrami po lewej stronie i dziesięć razy z całego serca powtórz afirmację:

„Matko, jestem swoim własnym mistrzem!”

Następnie


Połóż prawą dłoń znów na sercu i z całym przekonaniem w głębi swojej istoty powiedz dwanaście razy:

„Matko, jestem czystym Duchem!”

Następnie


Połóż prawą dłoń w zagięciu między barkiem a szyją po lewej stronie ciała. Żeby zrównoważyć to centrum, trzeba się pozbyć całego poczucia winy. Dlatego teraz z pełnym przekonaniem należy powiedzieć szesnaście razy:

„Matko, nie jestem niczemu winien (nie jestem niczemu winna)!”

Następnie


Połóż prawą dłoń na czole, uciskając lekko obie półkule kciukiem i małym palcem. Aby zrównoważyć to centrum, należy przebaczyć. W głębi swojej istoty i z jak największą szczerością powtórz kilka razy:

„Matko, przebaczam wszystkim oraz samemu sobie!”

Następnie


Połóż prawą dłoń z tyłu głowy i poproś o przebaczenie za wszystkie błędy popełnione świadomie lub nieświadomie. Nie miej poczucia winy. W głębi swojej istoty powtórz kilka razy:

„Siło Boskiej Miłości proszę przebacz mi wszystkie błędy, popełnione świadomie lub nieświadomie”

Następnie


Teraz zamknij oczy i połóż środek prawej dłoni na czubku głowy. Rozstaw i wypręż do góry palce, dociskając mocno płaską dłoń do ciemiączka. Siedem razy pomasuj głowę, tak żeby poruszyć skórą, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Za każdym razem pokornie poproś:

„Matko, proszę daj mi Samorealizację”

Teraz trzymaj obie ręce z dłońmi wyprostowanymi i skierowanymi ku górze w kierunku zdjęcia. Patrz na Shri Mataji przez kilka minut bez myślenia, aż do momentu, kiedy poczujesz wewnętrzny spokój.

Następnie trzymając prawą rękę w kierunku zdjęcia podnieś swoją lewą rękę 10-15 cm powyżej głowy dłonią skierowaną do dołu.

Sprawdź, czy czujesz delikatny chłodny powiew płynący od czubka głowy do twojej dłoni. Zamień ręce, teraz lewą rękę trzymaj w kierunku zdjęcia, a prawą ponad głową.

Możesz odczuwać chłodną bryzę na dłoniach rąk lub powyżej twojej głowy i zapewne poczujesz wewnętrzną ciszę pozwalającą ci wejść do nowego stanu pełnego pokoju i ciszy. Ten chłodny powiew manifestuje obecność wibracji, pokazując, że twoje doświadczenie się powiodło.

Jeżeli na dłoniach lub nad głową pojawiło się ciepło to oznacza, że doświadczenie również się powiodło, energia Kundalini się obudziła, jednakże w swej wędrówce w systemie subtelnym przez kolejne centra energetyczne napotkała na zakłócenia, które od razu zaczęła usuwać i równoważyć czakry emitując przy tym, poprzez system subtelny energię w postaci ciepła. Kiedy w systemie subtelnym zachodzi równowaga, proces ten ustępuje i w zamian ciepła, na dłoniach i nad głową pojawia się wspomniany chłodny powiew.

Podczas wędrówki Kundalini, osoba zaczyna czuć na palcach dłoni zakłócenia z czakr, dzięki temu można w prosty sposób sprawdzić, która czakra pracuje nieprawidłowo. Nota bene, jest to rzeczywisty test na blokady w czakrach!

Z powodu większych blokad i/lub słabej Kundalini niektóre osoby mogą nic nie czuć podczas pierwszej próby doświadczenia samorealizacji. Bez obaw! W takiej sytuacji eksperyment można kilka razy powtórzyć później lub skontaktować się z nami. Z przyjemnością pomożemy obudzić ten nowy wymiar świadomości w Tobie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.