Doświadczenie Samorealizacji (Obudzenie Energii Kundalini)

Umieściliśmy dwie wersje samorealizacji: wideo (z lektorem) oraz tekstową. Wybór wersji zależy wyłącznie od Ciebie. Ważna jest szczerość podczas wykonywanego doświadczenia.

 Wersja wideo

Wersja tekstowa


Połóż prawą dłoń na sercu i głęboko w swoim wnętrzu 3 razy zadaj następujące pytanie, (podawane liczby mają związek z liczbą pod-splotów nerwowych):
„Matko, czy jestem czystym Duchem?”


Połóż prawą dłoń pod żebrami po lewej stronie i 3 razy z całego serca spytaj:
„Matko, czy jestem swoim własnym mistrzem?”


Połóż prawą dłoń w pachwinie po lewej stronie i 6 razy z sercem poproś:
„Matko, proszę, obudź we mnie czystą wiedzę.”


Połóż prawą dłoń znów pod żebrami po lewej stronie i 10 razy z całego serca powtórz afirmację:
„Matko, jestem swoim własnym mistrzem.”


Połóż prawą dłoń znów na sercu i z całym przekonaniem w głębi swojej istoty powiedz 12 razy:
„Matko, jestem czystym Duchem.”


Połóż prawą dłoń w zagięciu między barkiem a szyją po lewej stronie ciała. Żeby zrównoważyć to centrum, trzeba się pozbyć całego poczucia winy. Dlatego teraz z pełnym przekonaniem należy powiedzieć 16 razy:
„Matko, nie jestem niczemu winien/winna.”


Połóż prawą dłoń na czole, uciskając lekko obie półkule kciukiem i małym palcem. Aby zrównoważyć to centrum, należy przebaczyć. W głębi swojej istoty i z jak największą szczerością powtórz kilka razy:
„Matko, przebaczam wszystkim oraz samemu sobie.”


Połóż prawą dłoń z tyłu głowy i poproś o przebaczenie za wszystkie błędy popełnione świadomie lub nieświadomie. Nie miej poczucia winy. W głębi swojej istoty powtórz kilka razy:
„Siło Boskiej Miłości proszę przebacz mi wszystkie błędy, popełnione świadomie lub nieświadomie”


Teraz zamknij oczy i połóż środek prawej dłoni na czubku głowy. Rozstaw i wypręż do góry palce, dociskając mocno płaską dłoń do ciemiączka. 7 razy pomasuj głowę, tak żeby poruszyć skórą, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Za każdym razem pokornie poproś:
„Matko, proszę daj mi Samorealizację”

Teraz trzymaj obie ręce z dłońmi skierowanymi w kierunku zdjęcia. Patrz na Śri Matadźi przez kilka minut bez myślenia, aż do momentu, kiedy poczujesz wewnętrzny spokój.

Następnie trzymając prawą rękę w kierunku zdjęcia podnieś swoją lewą rękę 10-15 cm powyżej głowy dłonią skierowaną do dołu.

Sprawdź, czy czujesz delikatny chłodny powiew płynący od czubka głowy do twojej dłoni. Zamień ręce, teraz lewą rękę trzymaj w kierunku zdjęcia, a prawą ponad głową.

Możesz odczuwać chłodną bryzę na dłoniach rąk lub powyżej twojej głowy i zapewne poczujesz wewnętrzną ciszę pozwalającą ci wejść do nowego stanu pełnego pokoju i ciszy. Ten chłodny powiew manifestuje obecność wibracji, pokazując, że twoje doświadczenie się powiodło.

Jeżeli na dłoniach lub nad głową pojawiło się ciepło to oznacza, że doświadczenie również się powiodło, energia Kundalini się obudziła, jednakże w swej wędrówce w systemie subtelnym przez kolejne centra energetyczne napotkała na zakłócenia, które od razu zaczęła usuwać i równoważyć czakry emitując przy tym, poprzez system subtelny energię w postaci ciepła. Kiedy w systemie subtelnym zachodzi równowaga, proces ten ustępuje i w zamian ciepła, na dłoniach i nad głową pojawia się wspomniany chłodny powiew.

Podczas wędrówki Kundalini, osoba zaczyna czuć na palcach dłoni zakłócenia z czakr, dzięki temu można w prosty sposób sprawdzić, która czakra pracuje nieprawidłowo. Nota bene, jest to rzeczywisty test na blokady w czakrach!

Z powodu większych blokad i/lub słabej Kundalini niektóre osoby mogą nic nie czuć podczas pierwszej próby doświadczenia samorealizacji. Bez obaw! W takiej sytuacji eksperyment można kilka razy powtórzyć później lub skontaktować się z nami. Z przyjemnością pomożemy obudzić ten nowy wymiar świadomości w Tobie.