Medytacja online

Serdecznie zapraszamy na kurs online medytacji Sahaja Yoga osoby, które ze względu na odległość, nie są w stanie fizycznie uczestniczyć w zajęciach organizowanych w naszych ośrodkach medytacji. Podczas tych zajęć oprócz wspólnej medytacji, przekażemy niezwykle bogatą i przydatną w życiu codziennym wiedzę duchową, którą będzie można wykorzystać w samodzielnej medytacji w warunkach domowych.

Serdecznie zapraszamy na interaktywne kursy medytacji Sahaja Yoga online na żywo. Zajęcia w ramach tego kursu są bezpłatne i odbywają się w każdy poniedziałek od godz. 20.00 do godz 21.30. Zajęcia te prowadzone są na żywo z wykorzystaniem naszego interaktywnego okienka webinaru na stronie Pruffme, poprzez które doświadczeni jogini instruują krok po kroku osoby początkujące.

Kurs ten przeznaczony jest dla osób, które ze względu na odległość lub brak wolnego czasu, nie są w stanie fizycznie uczestniczyć w zajęciach organizowanych w naszych ośrodkach medytacji. Podczas tych zajęć oprócz doświadczenia samorealizacji i wspólnej medytacji, przekazujemy niezwykle bogatą i przydatną w życiu codziennym wiedzę na temat rozwoju duchowego. Przekazujemy cenne informacje na temat oczyszczania czakr, prowadzenia medytacji w warunkach domowych, radzenia sobie z codziennym stresem oraz pozytywnego wpływu medytacji na nasze życie.

Medytacja to proces, który ma na celu przetransformować nas w lepszą istotę ludzką. Jest to stan, w którym się znajdujemy po wyciszeniu myśli.  Stan ten został opisany we wszystkich duchowych pismach. Wyciszenie umysłu daje nam unikalną możliwość przebudzenia naszej własnej energii Kundalini i połączenia jej z wszechprzenikającą energią kosmosu zwaną Param Chaitanya, która nas otacza opieką.

Aby wziąć udział w medytacji online na żywo należy 5-10 minut bezpośrednio przed medytacją wejść na stronę: https://pruffme.com/landing/u99439/warsaw . Prosimy wyłącznie korzystać z przeglądarki Chrome (inne powodują zakłócenia) i wyłączyć wszelkie inne używane aplikacje. Jeśli wasz Internet jest bardzo wolny (wymagana prędkość minimum 5 bmps)możecie mieć zakłócenia, takie jak przerywanie obrazu, głośności itp.    

OSOBY POCZĄTKUJĄCE PROSIMY LOGOWAĆ SIĘ DO NASZEGO OKIENKA WYŁĄCZNIE W PONIEDZIAŁKI OD GODZINY 19.50 (W INNE DNI PROWADZONE SĄ INNEGO RODZAJU ZAJĘCIA).  

LOGOWANIE NA STRONIE WEBINARU PRUFFME: Prosimy nie sugerować się nazwą okienka Pruffme (Warsaw Meditation) datą i czasem pokazanym na stronie webinaru, są to informacje przykładowe, a faktycznie zajęcia będą się odbywać w każdy poniedziałek o godz. 20.00 (oprócz dni świątecznych i w okresie wakacyjnym). Na stronie webinaru łączymy się z pokojem medytacji za pomocą przycisku „JOIN” (PL: „DOŁĄCZ). Program poprosi o wpisanie waszego imienia (name) i akceptacji warunków użytkowania (należy kliknąć to okienko w celu akceptacji) i ponownie nacisnąć przycisk „JOIN”. Nie ma potrzeby wpisywania jakiegokolwiek hasła. 

Prosimy nie włączać podczas prowadzenia przez Moderatora programu swojej kamerki w okienku VIDEO (duża liczba osób po włączeniu kamerek rozprasza uwagę użytkowników, co utrudnia osiągnięcie stanu medytacji). Podczas zajęć możecie przekazywać tekstowo reakcje w okienku czatu. Podczas dyskusji po medytacji możecie włączyć swoje kamerki, co ułatwi nam komunikację. 

Nie ważny jest stopień zaawansowania w medytacji – możecie dołączyć do nas w każdej chwili, tj. w każdy poniedziałek. Nie pobieramy opłat za kursy, gdyż te możliwości drzemią w każdym z nas od momentu urodzenia. Posiadamy bezpłatne kursy na żywo medytacji online na różnym poziomie zaawansowania dla osób, które pragną  kontynuować udział w zajęciach.

Do zobaczenia wkrótce na naszym okienku webinaru online.

Aby wziąć udział w medytacji online należy zgłosić swoje uczestnictwo wysyłając  maila na adres: [email protected].

Osoby, które się zgłoszą, otrzymają zwrotnego maila z informacjami dot. uczestnictwa.

Spotykamy się w każdy PONIEDZIAŁEK o godz. 20.00. Zajęcia trwają ok. 90 minut.

Do zobaczenia podczas medytacji  online! 🙂