fbpx

Medytacja online

Serdecznie zapraszamy na kurs online medytacji Sahaja Yoga osoby, które ze względu na odległość, nie są w stanie fizycznie uczestniczyć w zajęciach organizowanych w naszych ośrodkach medytacji. Podczas tych zajęć oprócz wspólnej medytacji, przekażemy niezwykle bogatą i przydatną w życiu codziennym wiedzę duchową, którą będzie można wykorzystać w samodzielnej medytacji w warunkach domowych.

Serdecznie zapraszamy na interaktywne kursy medytacji Sahaja Yoga online na żywo. Zajęcia w ramach tego kursu są bezpłatne i odbywają się w każdy poniedziałek od godz. 20.00 do godz 21.30. Zajęcia te prowadzone są na żywo z wykorzystaniem interaktywnej platformy webinarowej Zoom, poprzez którą doświadczeni jogini instruują krok po kroku osoby początkujące.

Kurs ten przeznaczony jest dla osób, które ze względu na odległość lub brak wolnego czasu, nie są w stanie fizycznie uczestniczyć w zajęciach organizowanych w naszych ośrodkach medytacji. Podczas tych zajęć oprócz doświadczenia samorealizacji i wspólnej medytacji, przekazujemy niezwykle bogatą i przydatną w życiu codziennym wiedzę na temat rozwoju duchowego. Przekazujemy cenne informacje na temat oczyszczania czakr, prowadzenia medytacji w warunkach domowych, radzenia sobie z codziennym stresem oraz pozytywnego wpływu medytacji na nasze życie.

Medytacja to proces, który ma na celu przetransformować nas w lepszą istotę ludzką. Jest to stan, w którym się znajdujemy po wyciszeniu myśli.  Stan ten został opisany we wszystkich duchowych pismach. Wyciszenie umysłu daje nam unikalną możliwość przebudzenia naszej własnej energii Kundalini i połączenia jej z wszechprzenikającą energią kosmosu zwaną Param Chaitanya, która nas otacza opieką.

Aby wziąć udział w medytacji online na żywo należy 5-10 minut bezpośrednio przed medytacją wejść na stronę: https://us02web.zoom.us/j/2136122216?pwd=NDhMa3lSVmE0VUNlZzF6di9LNFIrUT09 . Jeśli wasz Internet jest bardzo wolny (wymagana prędkość minimum 5 Mbps) możecie mieć zakłócenia, takie jak przerywanie obrazu, głośności itp. Dane potrzebne do zalogowania to:

Meeting ID (kod identyfikacyjny spotkania): 213 612 2216
Passcode (hasło): 21108

Aby skorzystać z Zoom na telefonie musicie zainstalować aplikację z Google Play albo z Apple Store. Na komputerze wystarczy wyszukać w google i zainstalować ze strony Zoom. Najlepiej będzie jak stworzycie sobie swoje konto. Więcej szczegółów nt funkcjonowania i instalacji znajdziecie na stronie https://zoom-video.pl/

OSOBY POCZĄTKUJĄCE PROSIMY LOGOWAĆ SIĘ DO NASZEGO OKIENKA WYŁĄCZNIE W PONIEDZIAŁKI OD GODZINY 19.50 (W INNE DNI PROWADZONE SĄ INNEGO RODZAJU ZAJĘCIA).  

Nie ważny jest stopień zaawansowania w medytacji – możecie dołączyć do nas w każdej chwili, tj. w każdy poniedziałek. Nie pobieramy opłat za kursy, gdyż te możliwości drzemią w każdym z nas od momentu urodzenia. Posiadamy bezpłatne kursy na żywo medytacji online na różnym poziomie zaawansowania dla osób, które pragną  kontynuować udział w zajęciach.

Spotykamy się w każdy PONIEDZIAŁEK o godz. 20.00. Zajęcia trwają ok. 90 minut.

Do zobaczenia podczas medytacji  online! 🙂