Co należy wiedzieć o zajęciach?

zajecia-medytacji-sahaja-yoga

Wstęp na programy publiczne Sahadźa Joga na całym świecie jest BEZPŁATNY i zawsze otwarty dla wszystkich chętnych. Tak jak Śri Matadźi Nirmala Dewi mówiła, “Prawda nie może być sprzedana i nie może być kupiona”, ona musi być tylko doświadczona i dawać radość. Ci, którzy w nowym stanie samorealizacji doświadczają spokoju i radości oraz odczuwają te korzyści we własnym życiu, w sposób naturalny, kochający i wyrozumiały mają pragnienie (tak bardzo jak jest to możliwe), podzielenia się tym odkryciem z innymi ludźmi. W rezultacie im więcej ludzi może doświadczyć swojej własnej, duchowej energii, tym bardziej świat może stać się pięknym miejscem do życia w nim.

Na całym świecie organizuje się wiele warsztatów, szkoleń i kursów prowadzonych na bazie cotygodniowych spotkań i nie ma lepszej drogi do nauki Sahadźa Jogi niż od tych, którzy doświadczyli jej na samym sobie.

Wiele z krajów, w których Sahadźa Joga jest praktykowana posiada swoje własne strony internetowe na których można znaleźć numery telefonów kontaktowych, adresy e-mail, a także informacje o lokalnych cotygodniowych programach.

W Polsce zajęcia Sahaja Yogi dostępne są w ponad 10 miastach.

  • Zajęcia są przeznaczone zarówno dla całkowicie początkujących, jak również praktykujących już medytację Sahadźa Joga
  • Można dołączyć w każdym czasie
  • Specjalny strój nie jest wymagany
  • Na zajęciach nie wykonuje się fizycznych ćwiczeń
  • Czas trwania zajęć to 60-120 minut
  • Zajęcia są bezpłatne