Sahaja Yoga oficjalnym partnerem UNESCO

Wartość medytacji Sahaja Yoga została doceniona już przez wiele publicznych i prywatnych instytucji. Jedną z nich jest Ośrodek UNESCO na rzecz Pokoju. Sahaja Yoga jest jednym z jego oficjalnych partnerów przyczyniając się tym samym do wspólnego budowania trwałego pokoju na świecie.

Medytacja Sahaja Yoga została wybrana na oficjalnego partnera z kilku powodów:

– jest prosta i można ją dostosować do indywidualnych możliwości czasowych;

– efektywnie redukuje stres w naszym organizmie;

– wpływa na przywrócenie równowagi na poziomie fizycznym oraz mentalno-emocjonalnym;

– stabilizuje rezultaty osiągnięte podczas jej stosowania;

– przyczynia się do bardziej zbalansowanego, wspólnego egzystowania w globalnym społeczeństwie.

Jak możemy utrzymać pokój na świecie, nie osiągając go najpierw w sobie?

Ludzkość uświadomiła sobie, jak ważna jest równowaga wewnętrzna oraz poznanie samego siebie. Dotyczy to zwłaszcza młodych ludzi, a także wszystkich osób zajmujących się m.in. badaniami naukowymi, polityką, edukacją czy sztuką. Sahaja Yoga, jako partner Ośrodka UNESCO na rzecz budowania Pokoju, ma na celu rozwijanie, wzmacnianie oraz integrowanie ludzkiego potencjału we wszystkich jego przejawach. Dzięki temu my wszyscy możemy stać się instrumentami działań na rzecz pokoju we własnych krajach oraz na całym świecie.

Poprzez regularną praktykę medytacji Sahaja Yoga można znacznie poprawić swoje zdrowie, a także uzyskać harmonię i równowagę wewnętrzną. Jest to inwestycja, której trzeba dokonać, jeśli chcemy odczuć poprawę pod każdym względem oraz żyć w zrównoważonym otoczeniu.

Zapraszamy na oficjalną stronę Ośrodka UNESCO na rzecz Pokoju.

unesco center for peace