„Silence Your Mind” – książka dr Ramesha Manochy

Na rynku book-small.wydawniczym dostępna jest już książka dr Ramesha Manochy, od wielu lat prowadzącego badania na temat wpływu medytacji na człowieka. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zakupu. Książka dostępna jest na portalu AMAZON – kliknij TUTAJ.

Więcej informacji o autorze, książce oraz wpływie medytacji na funkcjonowanie człowieka – jego organizmu oraz sfery emocjonalno-mentalnej można znaleźć na stronie www.beyondthemind.com oraz www.researchingmeditation.org.

 

Dr Ramesh ManochaDr Ramesh Manocha posiada tytuł doktora nauk medycznych, jest pedagogiem i naukowcem. Ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Nowej Południowej Walii. Swój doktorat ukończył w Królewskim Szpitalu dla Kobiet, a jego praca doktorska koncentrowała  się na naukowej ocenie medytacji i doświadczenia mentalnej ciszy.
Dr Manocha obecnie jest adiunktem w Katedrze Psychiatrii na Uniwersytecie w Sydney, a także założycielem Generation Next, krajowego cyklu profesjonalnych seminariów skierowanych do dzieci, nastolatków, rodziców oraz wszystkich pracujących z młodzieżą, dotyczących edukacji, zdrowia i opieki społecznej. Przewodniczy również licznym seminariom w całej Australii poświęconym medycynie rodzinnej oraz jej aktualnym zagadnieniom w praktyce klinicznej, a także zagadnieniom zdrowia publicznego odnoszącego się do podstawowej opieki zdrowotnej.
Ramesh jest regularnie zapraszany przez media do komentowania rozmaitych tematów związanych z problemami zdrowotnymi i medycznymi, medycyną komplementarną oraz medytacją. Często przemawia dla grup związanych z edukacją, sektorem biznesowym oraz publicznym.
Silence Your Mind jest jego pierwszą książką.

Zapraszamy również na na oficjalną stronę książki na FACEBOOKU.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Aktualności