„Silence Your Mind” – książka dr Ramesha Manochy

book-small.

Na rynku wydawniczym dostępna jest już książka dr Ramesha Manochy, od wielu lat prowadzącego badania na temat wpływu medytacji na człowieka. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zakupu. Książka dostępna jest na portalu AMAZON – kliknij TUTAJ.

Więcej informacji o autorze, książce oraz wpływie medytacji na funkcjonowanie człowieka – jego organizmu oraz sfery emocjonalno-mentalnej można znaleźć na stronie www.beyondthemind.com oraz www.researchingmeditation.org.

 

Dr Ramesh Manocha

Dr Ramesh Manocha posiada tytuł doktora nauk medycznych, jest pedagogiem i naukowcem. Ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Nowej Południowej Walii. Swój doktorat ukończył w Królewskim Szpitalu dla Kobiet, a jego praca doktorska koncentrowała  się na naukowej ocenie medytacji i doświadczenia mentalnej ciszy.
Dr Manocha obecnie jest adiunktem w Katedrze Psychiatrii na Uniwersytecie w Sydney, a także założycielem Generation Next, krajowego cyklu profesjonalnych seminariów skierowanych do dzieci, nastolatków, rodziców oraz wszystkich pracujących z młodzieżą, dotyczących edukacji, zdrowia i opieki społecznej. Przewodniczy również licznym seminariom w całej Australii poświęconym medycynie rodzinnej oraz jej aktualnym zagadnieniom w praktyce klinicznej, a także zagadnieniom zdrowia publicznego odnoszącego się do podstawowej opieki zdrowotnej.
Ramesh jest regularnie zapraszany przez media do komentowania rozmaitych tematów związanych z problemami zdrowotnymi i medycznymi, medycyną komplementarną oraz medytacją. Często przemawia dla grup związanych z edukacją, sektorem biznesowym oraz publicznym.
Silence Your Mind jest jego pierwszą książką.

Zapraszamy również na na oficjalną stronę książki na FACEBOOKU.