Kontakt

Wstępy na wszystkie publiczne programy Sahaja Yogi na całym świecie są BEZPŁATNE i zawsze otwarte dla wszystkich chętnych. Tak jak Shri Mataji Nirmala Devi mówiła, „Prawda nie może być sprzedana i nie może być kupiona”, ona musi być tylko doświadczona i dawać radość. Ci, którzy w nowym stanie samorealizacji doświadczają spokoju i radości  oraz odczuwają te korzyści we własnym życiu, w sposób naturalny, kochający i wyrozumiały mają pragnienie (tak bardzo jak jest to możliwe), podzielenia się tym odkryciem z innymi ludźmi. W rezultacie im więcej ludzi może doświadczyć swoją własną, duchową energię, tym bardziej świat może stać się pięknym miejscem do życia w nim. Na całym świecie organizuje się wiele seminariów, szkoleń i programów prowadzonych na bazie cotygodniowych spotkań i nie ma lepszej drogi do nauki Sahaja Yogi niż od tych, którzy doświadczyli jej na samym sobie.

Wiele z krajów, w których Sahaja Yoga jest praktykowana posiada swoje własne strony internetowe na których można znaleźć numery telefonów kontaktowych, adresy email, a także informacje o lokalnych cotygodniowych programach.

Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości, lub chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami, napisz do nas. Jeżeli jesteś z miasta, w którym nie prowadzimy programów, napisz do nas, z wielką chęcią przyjedziemy i pokażemy jak cieszyć się życiem będąc w medytacji.

Dodaj komentarz