Bezpłatny kurs medytacji Sahaja Yoga online – zapraszamy na zajęcia

Serdecznie zapraszamy na kurs online medytacji Sahaja Yoga osoby, które ze względu na odległość, nie są w stanie fizycznie uczestniczyć w zajęciach organizowanych w naszych ośrodkach medytacji. Podczas tych zajęć oprócz doświadczenia samorealizacji i wspólnej medytacji, przekażemy niezwykle bogatą i przydatną w życiu codziennym wiedzę duchową, którą będzie można wykorzystać w procesie swojego wewnętrznego rozwoju. Przekażemy cenne informacje na temat oczyszczania czakr, prowadzenia medytacji w warunkach domowych, radzenia sobie z codziennym stresem oraz pozytywnego wpływu medytacji na nasze życie.

Doświadczenie samorealizacji oznacza obudzenie w sobie prawdziwej „wewnętrznej istoty” i uświadomienie sobie istnienia wszechobecnej energii, odzwierciedlającej pojedynczą istotę duchową „Ja”. Innymi słowy Kundalini, znajdująca się w nas duchowa energia, unosi się poprzez nasz system subtelny i gdy dociera do czubka głowy, oświeca siódme centrum subtelne, które daje nam „Yogę”, „Zjednoczenie z Boskością”. W tym momencie zostajemy połączeni z energią, która nas stworzyła. Samorealizacja to dopiero początek. Kiedy to połączenie zostanie już ustabilizowane, należy je utrzymywać. Regularna, codzienna medytacja sprawia, że stajemy się świadomi naszej prawdziwej tożsamości.

Medytacja to proces, który ma na celu przetransformować nas w lepszą istotę ludzką. Stawanie się lepszym człowiekiem nie odbywa się z dnia na dzień i wymaga samodyscypliny oraz pragnienia wzrostu duchowego. Warto wiedzieć, że medytacja to nie jest coś co wykonujemy, to jest stan, w którym się znajdujemy, stan ten został opisany we wszystkich duchowych pismach jako stan świadomości wolnej od myśli.

Aby wziąć udział w medytacji online należy zgłosić swoje uczestnictwo wysyłając maila na adres: [email protected].

Osoby, które się zgłoszą, otrzymają zwrotnego maila z linkiem dostępu do naszego webinaru.

Spotykamy się w każdy PONIEDZIAŁEK o godz. 20.00. Zajęcia trwają ok. 90 minut.

Do zobaczenia podczas medytacji  online! 🙂

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Aktualności