Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

W obecnych czasach praktykowanie i zrozumienie istoty tego wspaniałego czasu zostało wyparte na rzecz wszechobecnego konsumpcjonizmu. Z drugiej strony trudno jest każdemu zrozumieć subtelne przesłanie Jezusa Chrystusa,  z którym się narodził wśród nas.

Życzymy Wszystkim odnalezienia głębi duchowej, którą emanował Chrystus i rzeczywiste przebudzenie jego mocy wewnątrz siebie.

Sahadźa jogini

„Dzisiaj świętujemy narodziny Chrystusa, co było niezwykle istotnym wydarzeniem w aspekcie ludzkiej świadomości. Jak wiecie kiedy On jest przebudzony w Agnya czakrze wchłania ego i superego, czyli uwarunkowania wewnątrz nas. Takie wspaniałe zdarzenie miało miejsce ok. dwa tysiące lat temu.

Ale dzisiaj nadszedł czas dla nas, żeby wykorzystać to Jego wielkie przybycie na Ziemię. Aby zrozumieć Jezusa Chrystusa, przede wszystkim musimy wiedzieć, że On był niczym innym jak Omkarą. Był w pełni stworzony z wibracji, dlatego też zmartwychwstał. Ze swej natury był całkowicie odwiązany. I my również powinniśmy zrozumieć, że musimy być odwiązani, po pierwsze od naszych myśli, a to można osiągnąć gdy wiecie jak przebaczyć innym.” (25 grudnia 1982)