Koncert wiedeńskiego zespołu Wienananda w Warszawie, 15 grudnia 2012

Już 15 grudnia w Ośrodku Kultury ARSUS, w Warszawie odbędzie się  niesamowity koncert zespołu Wienananda z Wiednia.  Zapraszamy wszystkich koneserów muzyki, klasycznego tańca indyjskiego oraz medytacji. Wieczór będzie przepełniony atmosferą radości płynącej z serc utalentowanych artystów!

Wienananda jest alternatywnym, czysto akustycznym zespołem, który łączy w sobie elementy muzyczne z różnych kręgów kulturowych i krajów. Sami członkowie zespołu dają świadectwo różnorodności kulturowej będąc przedstawicielami krajów Europy oraz Ameryki Południowej. Na wielu koncertach i festiwalach w całej Europie, zespół spotkał się z licznymi entuzjastycznymi reakcjami ze strony publiczności. Po udanej premierze ich debiutanckiego albumu w 2010 roku pt. „The Joy of Vienna”, członkowie Wienanandy wykonali kolejny krok i wydali drugą płytę pt. „Pure Joy”.

Wienananda o sobie:

Nasza muzyka to ekspresja medytacyjnej radości, dotykającej  serce i wzbudzającej Ducha. Większość kompozycji jest oparta na mantrach w Sanskrycie, które zostały wzbogacone pięknymi strukturami melodycznymi.” 

 „Wienananda to wielokulturowa grupa muzyków z Wiednia. Wszyscy jesteśmy Sahaja Yoginami. Tworzymy i wykonujemy utwory, które wznoszą publiczność do poziomu jedności z ich Duchem. Ponieważ wspólne tworzenie muzyki daje nam bardzo dużo radości, dlatego nazwaliśmy się Wienananda. „Wien” to niemieckie określenie Wiednia, a „Ananda” oznacza w Sanskrycie radość. Połączenie tych dwóch słów symbolizuje fuzję różnych kultur i może być luźno tłumaczone jako ‘Radość Wiednia’.”

Serdecznie zapraszamy na koncert!

Sobota, 15 grudnia 2012 r., godz. 19.00

Bilety do nabycia w Ośrodku Kultury ARSUS, ul. Traktorzystów 14 (URSUS), www.arsus.pl

Więcej informacji o zespole, ich muzyce i koncercie:

Facebook/Sahaja Yoga Polska

www.wienananda.at

Facebook/Wien Ananda