Bezpłatne Kursy Interaktywnej Medytacji Sahaja Yoga Online Na Żywo

Serdecznie zapraszamy na interaktywne kursy medytacji Sahaja Yoga online na żywo. Zajęcia w ramach tego kursu są bezpłatne i odbywają się w każdy poniedziałek od godz. 20.00 do godz 21.30.  Zajęcia te prowadzone są na żywo z wykorzystaniem naszego interaktywnego okienka webinaru na stronie Pruffme, poprzez które doświadczeni jogini instruują krok po kroku osoby początkujące.

Kurs ten przeznaczony jest dla osób, które ze względu na odległość lub brak wolnego czasu, nie są w stanie fizycznie uczestniczyć w zajęciach organizowanych w naszych ośrodkach medytacji. Podczas tych zajęć oprócz doświadczenia samorealizacji i wspólnej medytacji, przekazujemy niezwykle bogatą i przydatną w życiu codziennym wiedzę na temat rozwoju duchowego. Przekazujemy cenne informacje na temat oczyszczania czakr, prowadzenia medytacji w warunkach domowych, radzenia sobie z codziennym stresem oraz pozytywnego wpływu medytacji na nasze życie.

Medytacja to proces, który ma na celu przetransformować nas w lepszą istotę ludzką. Jest to stan, w którym się znajdujemy po wyciszeniu myśli.  Stan ten został opisany we wszystkich duchowych pismach. Wyciszenie umysłu daje nam unikalną możliwość przebudzenia naszej własnej energii Kundalini i połączenia jej z wszechprzenikającą energią kosmosu zwaną Param Chaitanya, która nas otacza opieką.

Aby wziąć udział w medytacji online na żywo należy zgłosić swoje uczestnictwo wysyłając krótkiego maila na adres: [email protected]. Osoby, które wyślą krótkiego maila z intencją wzięcia udziału w online medytacji, otrzymają automatycznie z naszej skrzynki zwrotnego maila z linkiem dostępu do naszego webinaru z podstawową informacją dotyczącą bardzo prostej procedury logowania w celu uczestniczenia w naszych kursach.

Nie ważny jest stopień zaawansowania w medytacji – możecie dołączyć do nas w każdej chwili, tj. w każdy poniedziałek. Nie pobieramy opłat za kursy, gdyż te możliwości drzemią w każdym z nas od momentu urodzenia. Posiadamy bezpłatne kursy na żywo medytacji online na różnym poziomie zaawansowania dla osób, które pragną  kontynuować udział w zajęciach.

Do zobaczenia wkrótce na naszym okienku webinaru online 🙂

Posiadamy również kurs składający się z nagrań wideo w formie kompilacji wykładów Shri Mataji (poniżej), założycielki Sahaja Yogi. Każdy kurs został ułożony tematycznie. Zachęcamy do obejrzenia poniższych nagrań.

Tajemniczy Ogród (10 odcinków, polskie napisy)Kurs Discovery (16 odcinków)

Kurs Discovery Część 2: Czakry (9 odcinków)

Esencja Czakr (8 odcinków)