fbpx

Bezpłatne Kursy Interaktywnej Medytacji Sahaja Yoga Online Na Żywo

Serdecznie zapraszamy na interaktywne kursy medytacji Sahaja Yoga online na żywo. Zajęcia w ramach tego kursu są bezpłatne i odbywają się w każdy poniedziałek od godz. 20.00 do godz 21.30. Zajęcia te prowadzone są na żywo z wykorzystaniem naszej interaktywnej platformy webinarowej Zoom, poprzez którą doświadczeni jogini instruują krok po kroku osoby początkujące.

Kurs ten przeznaczony jest dla osób, które ze względu na odległość lub brak wolnego czasu, nie są w stanie fizycznie uczestniczyć w zajęciach organizowanych w naszych ośrodkach medytacji. Podczas tych zajęć oprócz doświadczenia samorealizacji i wspólnej medytacji, przekazujemy niezwykle bogatą i przydatną w życiu codziennym wiedzę na temat rozwoju duchowego. Przekazujemy cenne informacje na temat oczyszczania czakr, praktykowania medytacji w warunkach domowych, radzenia sobie z codziennym stresem oraz pozytywnego wpływu medytacji na nasze życie.

Medytacja to proces, który ma na celu przetransformować nas w lepszą istotę ludzką. Jest to stan, w którym się znajdujemy po wyciszeniu myśli.  Stan ten został opisany we wszystkich duchowych pismach. Wyciszenie umysłu daje nam unikalną możliwość przebudzenia naszej własnej energii Kundalini i połączenia jej z wszechprzenikającą energią kosmosu zwaną Param Chaitanya, która nas otacza opieką.

Nie ważny jest stopień zaawansowania w medytacji – możecie dołączyć do nas w każdej chwili, tj. w każdy poniedziałek. Nie pobieramy opłat za kursy, gdyż te możliwości drzemią w każdym z nas od momentu urodzenia. Posiadamy bezpłatne kursy na żywo medytacji online na różnym poziomie zaawansowania dla osób, które pragną  kontynuować udział w zajęciach.

LOGOWANIE NA STRONIE WEBINARU ZOOM:

  1. Strona webinaru: https://us02web.zoom.us/j/2136122216?pwd=NDhMa3lSVmE0VUNlZzF6di9LNFIrUT09
  2. Meeting ID (kod identyfikacyjny spotkania): 213 612 2216
  3. Passcode (hasło): 21108

Aby skorzystać z Zoom na telefonie musicie zainstalować aplikację z Google Play albo z Apple Store. Na komputerze wystarczy wyszukać w google i zainstalować ze strony Zoom. Najlepiej będzie jak stworzycie sobie swoje konto. Więcej szczegółów nt funkcjonowania i instalacji znajdziecie na stronie https://zoom-video.pl/

Prosimy nie włączać podczas prowadzenia przez moderatora programu swojej kamerki w okienku VIDEO (duża liczba osób po włączeniu kamerek rozprasza uwagę użytkowników, co utrudnia osiągnięcie stanu medytacji). Podczas zajęć możecie przekazywać tekstowo reakcje w okienku czatu. Podczas dyskusji po medytacji możecie włączyć swoje kamerki, co ułatwi nam komunikację. 

Jeśli wasz internet jest bardzo wolny lub przeciążony, możecie mieć zakłócenia, takie jak przerywanie obrazu, głośności itp. 

OSOBY POCZĄTKUJĄCE PROSIMY LOGOWAĆ SIĘ DO NASZEGO OKIENKA WYŁĄCZNIE W PONIEDZIAŁKI OD GODZINY 19.50 (W INNE DNI PROWADZONE SĄ INNEGO RODZAJU ZAJĘCIA).

Do zobaczenia wkrótce na naszym okienku webinaru online.

Posiadamy również kurs składający się z nagrań wideo w formie kompilacji wykładów Shri Mataji (poniżej), założycielki Sahaja Yogi. Każdy kurs został ułożony tematycznie. Zachęcamy do obejrzenia poniższych nagrań.

Tajemniczy Ogród (10 odcinków, polskie napisy)

Kurs Discovery (16 odcinków)

Esencja Czakr Część 1 (8 odcinków)

Esencja Czakr Część 2: Czakry (9 odcinków)