Bezpłatne Kursy Medytacji Online

Serdecznie zapraszamy na kursy medytacji Sahaja Yoga. Prowadzimy dwa kursy, pierwszy w wersji online jest przeznaczony dla osób, które ze względu na odległość, nie są w stanie fizycznie uczestniczyć w zajęciach organizowanych w naszych ośrodkach medytacji. Podczas tych zajęć oprócz doświadczenia samorealizacji i wspólnej medytacji, przekażemy niezwykle bogatą i przydatną w życiu codziennym wiedzę duchową, którą będzie można wykorzystać w procesie swojego wewnętrznego rozwoju. Przekażemy cenne informacje na temat oczyszczania czakr, prowadzenia medytacji w warunkach domowych, radzenia sobie z codziennym stresem oraz pozytywnego wpływu medytacji na nasze życie.

Doświadczenie samorealizacji oznacza obudzenie w sobie prawdziwej „wewnętrznej istoty” i uświadomienie sobie istnienia wszechobecnej energii, odzwierciedlającej pojedynczą istotę duchową „Ja”. Innymi słowy Kundalini, znajdująca się w nas duchowa energia, unosi się poprzez nasz system subtelny i gdy dociera do czubka głowy, oświeca siódme centrum subtelne, które daje nam „Yogę”, „Zjednoczenie z Boskością”. W tym momencie zostajemy połączeni z energią, która nas stworzyła. Samorealizacja to dopiero początek. Kiedy to połączenie zostanie już ustabilizowane, należy je utrzymywać. Regularna, codzienna medytacja sprawia, że stajemy się świadomi naszej prawdziwej tożsamości.

Medytacja to proces, który ma na celu przetransformować nas w lepszą istotę ludzką. Stawanie się lepszym człowiekiem nie odbywa się z dnia na dzień i wymaga samodyscypliny oraz pragnienia wzrostu duchowego. Warto wiedzieć, że medytacja to nie jest coś co wykonujemy, to jest stan, w którym się znajdujemy, stan ten został opisany we wszystkich duchowych pismach jako stan świadomości wolnej od myśli.

Aby wziąć udział w medytacji online należy zgłosić swoje uczestnictwo wysyłając maila na adres: [email protected]. Więcej informacji TUTAJ.

Osoby, które się zgłoszą, otrzymają zwrotnego maila z linkiem dostępu do naszego webinaru.

Drugi kurs składa się z filmów, które zawierają kompilację wykładów Shri Mataji (poniżej). Każdy kurs został ułożony tematycznie.

Tajemniczy Ogród (10 odcinków, polskie napisy)Kurs Discovery (16 odcinków)

Kurs Discovery Część 2: Czakry (9 odcinków)

Esencja Czakr (8 odcinków)