Ośrodki medytacji

zajecia-medytacji-sahaja-yogaWstęp na programy publiczne Sahaja Yogi na całym świecie jest BEZPŁATNY i zawsze otwarty dla wszystkich chętnych. Tak jak Shri Mataji Nirmala Devi mówiła, “Prawda nie może być sprzedana i nie może być kupiona”, ona musi być tylko doświadczona i dawać radość. Ci, którzy w nowym stanie samorealizacji doświadczają spokoju i radości  oraz odczuwają te korzyści we własnym życiu, w sposób naturalny, kochający i wyrozumiały mają pragnienie (tak bardzo jak jest to możliwe), podzielenia się tym odkryciem z innymi ludźmi. W rezultacie im więcej ludzi może doświadczyć swojej własnej, duchowej energii, tym bardziej świat może stać się pięknym miejscem do życia w nim.

Na całym świecie organizuje się wiele warsztatów, szkoleń i kursów  prowadzonych na bazie cotygodniowych spotkań i nie ma lepszej drogi do nauki Sahaja Yogi niż od tych, którzy doświadczyli jej na samym sobie.

Wiele z krajów, w których Sahaja Yoga jest praktykowana posiada swoje własne strony internetowe na których można znaleźć numery telefonów kontaktowych, adresy e-mail, a także informacje o lokalnych cotygodniowych programach.

W Polsce zajęcia Sahaja Yogi dostępne są w ponad 10 miastach.

Ogólne informacje o zajęciach

  • zajęcia są przeznaczone zarówno dla całkowicie początkujących, jak również praktykujących już medytację Sahaja Yoga
  • można dołączyć w każdym czasie
  • specjalny strój nie jest wymagany
  • na zajęciach nie wykonuje się fizycznych ćwiczeń
  • czas trwania zajęć to 60-120 minut
  • zajęcia są bezpłatne